Piknik Polonijny

W piękną, ostatnią listopadową sobotę spotkaliśmy się na corocznym Pikniku Polonijnym w Al Barsha Pond Park. Do wspólnej zabawy i miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu zaprosiliśmy wszystkich uczniów, ich rodzeństwo, rodziców, nauczycieli, przyjaciół i sympatyków Szkoły.

Dzięki Paniom z Rady Rodziców oraz tym wszystkim, którzy przygotowali pyszne ciasta, przekąski, owoce i napoje mogliśmy miło i sympatycznie spędzić czas oraz nabrać sił przed konkurencjami.

Panie nauczycielki, przy olbrzymim wsparciu i pomocy Rodziców, zadbały o atrakcyjny program sportowo-integracyjny. Zabawy odbywały się jednocześnie w kilku grupach wiekowych oraz tematycznych. Dzieci miały do wyboru zabawy z chustą Klanzy, zabawy dla najmłodszych ze śpiewem, konkurencje rzędów. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale walkaodbywała się zgodnie z regułami fair play. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się kącik kreatywny, w którym dzieci mogły zrealizować się w kilku technikach plastycznych (farby, kredki, flamastry, glittery). Uczniowie malowali na kartkach, szablonach oraz podobraziach. Malowanie twarzy to kolejny mocny punkt naszej imprezy. Panie wyczarowały na buziach kolorowe motyle, kotki, minionki oraz wspaniałych spidermenów i batmanów.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie pikniku oraz Rodzicom, Uczniom i Gościom za przybycie. Do zobaczenia w przyszłym roku!